Nasza infolinia czynna od 8 do 21:

+48 799 363 337

Pokonaj chrapanie W MNIEJ NIŻ 3 TYGODNIE dla dobra Twojego serca i mózgu

"Nie mogłam spać przez jego chrapanie! Dostawałam szału!"

Bliska Ci osoba chrapie? Sprawdź nowoczesne rozwiązanie na problemy chrapania


Uważaj! Chrapanie powoduje zatory i zagraża Twojemu zdrowiu

Chrapanie dotyka aż 30% Polaków. Według badań z ubiegłego roku, chorują oni na serce o 74% częściej niż Ci, którzy nie mają tego problemu. Co więcej, ponad 80% chrapiących cierpiało też z powodu problemów z mózgiem i systemem nerwowym (kłopoty ze skupieniem, pamięcią, a nawet chorobą Alzheimera). Dzięki badaniom naukowym wiemy, dlaczego tak się dzieje. Teraz zyskaliśmy też nowy sposób, który pozwala całkowicie wyeliminować problem chrapania.

Thomas Harvand, specjalista zajmujący się problemem chrapania, przybliża nam groźne skutki tego zjawiska oraz najnowszą metodę leczenia.

Chroniczne chrapanie prowadzi do groźnych problemów ze zdrowiem

Chrapanie oraz wywołany nim bezdech senny powodują niedokrwienia organizmu, w tym tak ważnych organów jak mózg czy serce. Dzieje się tak, ponieważ osoby chrapiące z powodu wielokrotnych mini-zawałów beztlenowych nadwyrężają pracę swojego łuku aorty, co prowadzi do niedokrwienia płuc, mózgu i serca. Chrapiący częściej zmagają się z zapaleniem płuc i chorobą wieńcową, gwałtownie wzrasta też u nich ryzyko zawałów czy udarów.

Na szczęście pojawiło się przełomowe rozwiązanie, które nie tylko likwiduje uporczywe chrapanie, ale zapobiega bezdechowi sennemu i mini-zawałom beztlenowym, które odpowiadają za problemy z wydolnością serca czy mózgu. Ty też chcesz zapomnieć o chrapaniu? Weź przykład z tysięcy Polaków, którzy z powodzeniem skorzystali już ze SnoriStop: metoda, która usuwa problem chrapania i co najważniejsze, robi to bez konieczności inwazyjnych i skomplikowanych zabiegów czy operacji.

3 najważniejsze efekty kuracji SnoriStop

Unikasz problemów ze zdrowiem

Wreszcie Twoje oddychanie zostanie unormowane. Przestaniesz nadwyrężać mięśnie i wymuszać nienaturalny wysiłek aorty łukowej. Dzięki temu ukrwienie twoich płuc, mózgu i serca poprawi się. Te kluczowe dla Twojego ciała narządy nie będą się nadwyrężać, a to oznacza dłuższe życie bez ryzyka udaru, zawału, zapalenia płuc itp.

Ciągłe przebudzenia – których nie pamiętasz o poranku! - powodowane przez bezdech senny i mikro-zawały beztlenowe, zakończą się wraz z używaniem tej skutecznej metody. Dzięki temu Twój sen będzie spokojny i nieprzerwany, a Ty sam będziesz dużo bardziej wyspany. Zaczniesz wstawać wypoczęty jak nigdy, a Twoja rodzina wreszcie przestanie narzekać. Energia, którą zyskasz, przełoży się na lepsze wyniki w pracy i życiu codziennym.

Wreszcie budzisz się wyspany i wypoczęty

Dostajesz szansę na dłuższe o 5-6 lat życie

Bez przeciążeń na arteriach i lepszemu wypoczynkowi w nocy Twoje komórki w mózgu, sercu i płucach zaczną się regenerować. Olbrzymi wysiłek jaki powoduje chrapanie i towarzyszące mu mikro-zawały beztlenowe całkowicie zatrzymują bowiem proces regeneracji. SnoriStop niweluje groźne dla zdrowia skutki chrapania i naprawia szkody, jakie powstały w jego wyniku. Eksperci są zgodni: cofnięcie efektów wywołanych chrapaniem może wydłużyć nasze życie o nawet 5-6 lat!

Nowa metoda magnetoterapii sprawi, że:

  • Przestaniesz chrapać w mniej niż 3 tygodnie
  • Wreszcie się wyśpisz
  • Twoja rodzina wreszcie będzie spać spokojnie
  • Będziesz wypoczęty i pełen energii przez cały dzień
  • Rozpoczniesz regenerację swojego ciała dzięki odpoczynkowi
  • Zniwelujesz szanse udaru i zawału o 90%
  • Twój umysł zacznie działać na wyższych obrotach
  • Poprawisz swoje efekty w pracy i ogólną jakość życia
SnoriStop antychrapacz

Wcześniej nie miałeś szans. Teraz masz tajną broń na chrapanie!

Skuteczniejszy od innych metod

Potwierdzony przez specjalistów sposób likwidacji chrapania i mini-zawałów beztlenowych jest najskuteczniejszym środkiem dostępnym na rynku. Już po pierwszym użyciu uzyskasz pewność, że był to dobry wybór.

Najpopularniejszym sposobem leczenia chrapania jest obecnie operacja przegrody, która wiąże się z groźnymi powikłaniami (np. porażeniem nerwu twarzowego, a nawet śmiercią), kilkuletnim okresem oczekiwania na zabieg oraz wysokim kosztem. Powoduje to, że mało kto podejmuje ryzyko, zwłaszcza że operacja nie gwarantuje naprawienia problemu. SnoriStop jest skuteczny u większości stosujących go klientów!

Bez operacji i wielkich wydatków

Skuteczność wzrasta wraz z wiekiem

Wraz z wiekiem komórek wzrasta ich podatność na kurację polem magnetycznym, a zatem magnetoterapia staje się coraz skuteczniejsza. Dla osób urodzonych przed 1980 rokiem jest to aż 99% skuteczności. Specjalistyczny klips przeciwko chrapaniu dysponuje mocą 900 Gaussów i pozwala na rozpoczęcie skutecznej kuracji zmieniającej życie. Wystarczy spróbować i przekonać się na własnej skórze!

„Chrapanie było moim przekleństwem. Po trzecim zawale szukałem jakiegoś alternatywnego sposobu na jego likwidację. Gdy pozbyłem się chrapania, inne schorzenia ustały!”

„Moja żona wreszcie jest wyspana

i dziękuje mi każdego dnia, że wypróbowałem klips SnoriStop. Każdej nocy moje chrapanie nie dawało jej zmrużyć oka, a ja następnego dnia słuchałem pretensji, że cały dzień ziewa i jest nie do życia. Teraz wreszcie się to skończyło, a żona ma siłę pracować w ogrodzie. Ona jest wypoczęta, a ja mam więcej energii. Dzięki SnoriStop!"

„Nie miałem już siły pracować

i moje wyniki w robocie spadały. Ciągły brak snu z powodu bezdechu, słabe dotlenienie i ciągłe bóle głowy - to niszczyło moje życie. Operacja była zbyt ryzykowna, bo mam trójkę dzieci i niepracującą żonę. Dzięki SnoriStop wreszcie wysypiam się i mam szanse walczyć o podwyżkę. Dzięki!"

Opinia użytkownika klipsa magnetycznegoWysypianie się dzięki klipsowi na chrapanie

SnoriStop - ratunek na bezsenne noce

Każda nieprzespana noc powoduje, że nasz organizm cierpi. Niezależnie od tego jak się czujemy po nocy pełnej chrapania, nasz organizm musiał włożyć w jej przetrwanie ogromny wysiłek. Gdyby problem chrapania zniknął nagle w całej Polsce, liczba odnotowywanych codziennych zawałów i udarów spadłaby o 70%! To przerażające liczby podparte wieloletnimi badaniami. Chrapanie powoduje choroby serca, przeciąża aorty i tętnice oraz powoduje wiele innych problemów zdrowotnych, o których się nie mówi.

Aż 97% użytkowników SnoriStop poprawiło swój komfort życia i zmniejszyło ryzyko zawału i udaru. Budzą się wypoczęci i pełni energii do życia, a ich rodziny potwierdzają, że brak chrapania w nocy poprawił także jakość ich snu. Pierwsze efekty działania SnoriStop są widoczne nawet po kilku dniach. Zachęcam każdego do wypróbowania tej innowacyjnej metody!

Zwiększa nie tylko komfort Twój i osoby z którą śpisz. Przede wszystkim naprawia Twoje zdrowie i poprawia komfort życia.

Jedyny skuteczny sposób na pozbycie się chrapania rekomendowany przez specjalistów na całym świecie.

SnoriStop - magnetoterapia, która skutecznie uwolni Cię od chrapania

Wcześniej jedyną szansą osiągnięcia takich wyników była ryzykowna i droga operacja. Liczne komplikacje i problemy u pacjentów stosujących tę przestarzałą metodę skłoniły naukowców do wynalezienia nowego sposobu. Magnetoterapia jest bezpieczniejsza, skuteczniejsza i przede wszystkim tańsza. Jest dostępna dla każdego, a dofinansowania laboratoriów przez Państwo pozwalają znacznie obniżyć cenę. Dzięki temu specjalistyczny klips biomagnetyczny SnoriStop możesz kupić już za jedyne 152 złote zamiast ceny regularnej 583 zł.

Innowacyjny klips w przeciwieństwie do konkurencyjnych sposobów nie powoduje poczucia dyskomfortu. Dwa magnesy o sumie pola biomagnetycznego ponad 900 Gaussów powoli działają na Twoją przegrodę nosową, szczękę, żuchwę i język, uspokajając ich ruchy i całkowicie neutralizując proces chrapania. Ułatwiają one także oddychanie przez nos, co powoduje lepsze i zdrowsze dotlenienie naszego organizmu.

Specjalna oferta obowiązująca tylko dziś daje Ci możliwość zakupienia zestawu SnoriStop Plus z wyjątkową powłoką antybakteryjną i dwukrotnie zwiększoną siłą magnesów – z 900 aż do 1800 gaussów. Jeśli skorzystasz z oferty specjalnej, swoją przesyłkę ze SnoriStop Plus odbierzesz nawet następnego dnia po zamówieniu!

2 główne zalety klipsa SnoriStop

  • Pozwala na wypoczynek i regenerację podczas snu. Aktywne biomagnesy wspomagają pracę mózgu i oddychanie przez nos, co czyni go jednym z najskuteczniejszych środków tego typu.
  • Jest tani i łatwy w obsłudze - poradzi sobie z nim każdy. Dlatego jest najczęściej wybieranym sposobem likwidacji chrapania wśród dorosłych.
Opakowanie SnoriStop

Gwarancja skuteczności

SnoriStop to rewolucyjny produkt, a jego producent jest pewny skuteczności wyjątkowych biomagnesów, które wyleczą Cię z chrapania. Dlatego właśnie wysyłka jest całkowicie darmowa, a Ty nie ryzykujesz niczego kupując opakowanie objęte gwarancją.

Jeżeli nie będziesz w 100% zadowolony z produktu, możesz odesłać klips na adres zwrotny, a my zwrócimy Ci pieniądze. Nic prostszego, prawda?

Jak zamówić SnoriStop?

Wypełnij poniższy formularz zamówienia, aby zaoszczędzić oraz otrzymać darmową przesyłkę kurierską.

Opakowanie Stop Snoring
Wybierając płatność online otrzymujesz -15% zniżki
na kolejne zamówienie i wysyłkę ekspresową GRATIS!

Cena klipsa: 152 zł

Tylko teraz*:
Zamów dwa klipsy, a drugi
Snori Stop otrzymasz
53% taniej
223 zł zamiast 304 zł

*oferta ważna tylko do 30 grudnia 2019